Життя КЗДО № 9 2021-2022

25-30 жовтня 2021 року в КЗДО №9  був проведений «Тиждень  безпеки дитини». Діти дошкільного віку ще малі і беззахисні, тож їх потрібно оберігати від небезпечних предметів, ситуацій, обов’язково навчити обережності. Для вихованців КЗДО була проведена розвага “Щоб не трапилось біди,обережним будьте ви!”, тренувальна евакуація ,бесіди та ігри за темою.

В КЗДО № 9  до відзначення Дня Захисника України з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звичаїв українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління було проведено відповідні заходи:Бесіда з дітьми на тему: «День українського козацтва»Виготовлення колективних робіт дітей та педагогів з аплікації та малювання: «Прапор нашої держави», «Захисник України»Заняття на тему: «День Козацтва».Розвага: “ Козацькому роду нема переводу”

1 жовтня тепло привітали з Міжнародним днем людей похилого віку своїх бабусь та дідусів вихованці КЗДО № 9.В закладі організували фотовиставку на тему: “Я друг і помічник для бабусі та дідуся ”, в  кожній групі було проведено тематичні заняття з нагоди даного свята, та пройшла музична розвага  “ Коли були ми молодими”. У дітей КЗДО № 9 виховували шанобливе ставлення до людей старшого покоління; спонукали до прояву доброти, співчуття і допомоги бабусям і дідусям; намагалися викликати у дітей емоційний відгук, формували доброзичливість в спілкуванні, прищеплювали повагу, дбайливе ставлення до людей похилого віку.

Традиційно в КЗДО № 9 проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”

18.09.2021 року відбулася акція присвячена Всесвітньому дню прибирання “World Cleanup Day” в Україні, в якій прийняли участь 56 чоловік, з них: 42 працівника КЗДО №9 та 14 батьків вихованців. Багато років в нашому закладі дошкільної освіти дітям прищеплюють навички необхідні для збереження навколишнього середовища; вчать любити та берегти природу; правильно та економічно використовувати природні ресурси (воду, світло та інше ), прибирати після себе та викидати сміття сортуючи в смітник; діти граючись оволодівають навичками збереження нашої планети. Дорослі є прикладом, тому ми з радістю залучилися до акції Всесвітнього дня прибирання та із задоволенням будемо поширювати інформацію цієї акції, продовжувати виховувати екологічну свідомість не тільки дошкільників, а й дорослих.

Спортивно-оздоровче свято “Все починається з сім’ї”
В КЗДО № 9 відбулось спортивно-оздоровче свято “Все починається з сім’ї”. З нагоди дня сім’ї діти змагались між собою та показали справжній командний дух , жагу до перемоги. Свято викликало у дітей позитивні емоції, радість, піднесений настрій.
Саме у грі діти пізнали доброзичливу атмосферу,глибоку любов до родини та батьківщини, збереження та дотримання сімейних цінностей ,повагу до народних традицій та звичаїв.

« Здорова дитина – щаслива родина!».
В КЗДО №9 з 6.09.2021 по 10.09.2021 пройшов Олімпійський тиждень під гаслом:
« Здорова дитина – щаслива родина!». Тиждень був наповнений цікавими спортивними іграми, змаганнями, веселими руханками та казковими фізкультурними заняттями. Діти отримали багато позитивних емоцій, вражень, гарний настрій та бажання бути спритним та здоровим!