Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта – Управління освіти і науки

2020-2021

Нормативно-правова документація щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

29 квітня пройшла онлайн- консультація з вихователями інклюзивних груп на тему «Хто вони: діти з особливими потребами» де було розкрито нозології, з якими діти потрапляють до дошкільного навчального закладу в інклюзивні групи. Консультацію провела практичний психолог Гончарова Поліна.

Затвердження індивідуальної програми розвитку

(27.02.2020р.)

Відповідно до річного плану роботи відбулось чергове засідання фахівців супроводу дітей з особливими освітніми потребами, також були запрошені батьки дітей. Метою цього засідання було обмін інформацією між спеціалістами та батьками щодо спостережуваних змін в розвитку дітей, та затвердження індивідуальної програми розвитку для кожної дитини на наступні три місяці.