Сторінка вчителя-дефектолога (Бондар К.В.)

E:фотографииФотоСтарыеxMxuN0wyBf0.jpg         Бондар (Нєчаєва) Катерина Володимирівна
Освіта:
-ЗОШ№9 (2001-2012р.)
 -ДШМ(вокально-хорове відділення) (2002-2009р.)
-ДДПУ (Бакалавр корекційної освіти "Дефектолог.Вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку")(2012-2016)
 -ДДПУ(Магістр-спеціальна освіта. Олігофренопедагог;логопед;спеціальний психолог;викладач корекційної педагогіки та спеціальної психології;учитель дітей з вадами психофізичного розвитку) (2016-2018р.)
Робота:
Загальний стаж педагогічної роботи -6 років
-КЗДО №9 ,посада-вихователь спеціалізованої групи (з 02.09.2015р.)
-КЗДО №9 ,посада-вчитель-дефектолог (з 01.11.2018р.)

2021-2022 навчальний рік

Робота з батьками

Робота з педагогами

Корекційна робота

Для чого потрібен дефектолог в дитячому садку?

Дефектологія - це наука, що поєднує в собі медицину, логопедію, психологію і педагогіку.

У широкому розумінні дефектологом є фахівець, який займається вивченням, навчанням, вихованням і соціалізацією дітей.

Які ж функції виконує дефектолог в дитячому садку?

1. проводить повне і детальне обстеження кожної дитини, особливостей її мовленнєвого, пізнавального і соціального розвитку; в процесі якого визначає здібності дитини до навчання і до гри, що допомагає йому організувати ефективну навчально-виховну роботу.

2. підвищує пізнавальну активність дітей і при цьому розвиває основні психічні процеси

( мислення, уяву, увагу, допитливість, пам'ять, сприйняття).

3.діяльність дефектолога спрямована на мовленнєвий розвиток дітей в процесі ігрової діяльності, яка є головною для дітей дошкільного віку.

З урахуванням особливостей кожної дитини дефектолог складає індивідуальний план роботи.

Однак обов'язкові для всіх спеціалістів є :

- розвиток сенсорики;

- гігієна та самообслуговування;

- навчання грі та ігрокорекція.

- розвиток мовлення та логічного мислення за допомогою ознайомлення з навколишнім світом.

Так що, дорогі батьки, знайте, що дефектолог може зробити дуже багато для Вашої дитини, але він не зможе замінити йому Вас в повсякденному житті. Подякою за Ваше терпіння, турботу й любов буде щаслива посмішка Вашої дитини!

Завдання дефектолога полягає не лише в подоланні мовленнєвих дефектів, але й у підготовці дитини до навчання в школі. Корекційна робота ставить за мету повністю або частково усунути особливості навчання та підготувати дитину до успішної освіти в школі.

2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Корекційна робота

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Для спеціалістів та педагогів