Напрямок роботи дитячого садка

ЗАВДАННЯ  НА 2021 - 2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Керуючись Законом України “Про дошкільну освіту ”, Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція ), Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (затвердження наказом МОН України від 16.06.2015 №641), Положенням про дошкільний навчальний заклад (затвердженого постановою КабМін України від 20.03.2003 № 305), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затвердженого наказом МОЗ України від 24.03.2016 № 234), чинними програмами розвитку дитини дошкільного віку, наказ МОН України від 30 листопада 2020 року №01-11/71 “Про затвердження методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти”, листа Міністерства освіти і науки України від 10.08.2021 № 1/9 - 406 «Щодо окремих питань діяльності закладів дошкільної освіти у 2020-2021 навчальному році, ураховуючи досягнення й перспективи розвитку педагогічний колектив пріорітетними напрямами освітньої діяльності вважає збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного  віку , в тому числі, з особливими освітніми потребами , актуалізацію питань безпеки життєдіяльності дошкільників. популяризацію обов’язкової дошкільної освіти для дітей 5-ти річного віку, дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами та визначає основні завдання на 2021-2022 навчальний рік.

«Створення умов для забезпечення повноцінного здоров’я, фізичного і інтелектуального розвитку дітей, адаптованих до соціуму»

1.Продовжувати розвивати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування ,знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно-патріотичного виховання.

2.Актуалізувати роботу щодо розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку шляхом залучення їх до  мистецької культури, оволодіння предметно-практичною та театралізованою діяльністю.

3.Оптимізувати роботу з батьками дошкільників та дітей з ООП шляхом партнерської взаємодії від спілкування до активного залучення в освітньо-виховний процес насамперед по створенню та оптимізації гармонійного розвитку середовища дітей.

ЗАВДАННЯ  НА 2020 - 2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Керуючись Законом України “Про дошкільну освіту ”,Указу Президента України від 13.10.2015 №580/2015 “Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки”,Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція),Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (затвердженого наказом МОН України від 16.06.2015 №641 ), Положення про дошкільний навчальний заклад (затвердженого постановою КабМін України від 20.03.2003 № 305), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затвердженого наказом МОЗ України від 24.03.2016 №234), чинними програмами розвитку дитини дошкільного віку, листа Міністерства освіти і науки України від 02.07.2019 № 1/9 -419 “Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020-2021 навчальному році ” та виходячи з аналізу освітньо - виховної методичної роботи у 2019-2020 навчальному році, ураховуючи досягнення й перспективи  розвитку педагогічний колектив пріоритетними напрямками освітньої діяльності вважає збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку,в тому  числі ,з особливими потребами ,актуалізацією питань  безпеки життєдіяльності дошкільників , популяризацією обов’язкової дошкільної освіти  для дітей 5-ти річного віку,дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами  та визначає основні завдання на 2020-2021 навчальний рік.

“ Cтворення умов для забезпечення повноцінного здоров’я , фізичного розвитку дітей , адаптованих до соціуму  ”

1. Розвиток екологічної свідомості у дітей проблемні ситуації;проектну діяльність та створення екологічного театру.

2. Розвивати у дітей пізнавальну активність ,винахідливість,формувати елементарні математичні поняття  методом моделювання.

3. Впровадження нових сучасних форм і методів співпраці з родинами вихованців,які сприятимуть формуванню,активної батьківської позиції для досягнення позитивних результатів у питаннях розвитку,виховання та навчання дітей дошкільного віку та дітей з ООП.

ЗАВДАННЯ  НА 2019 - 2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про стратегію національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 -2020 роки»,  Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), Концепції національно – патріотичного виховання дітей та молоді (затвердженого наказом МОН України від 16.06.2015 № 641), Положенням про дошкільний навчальний заклад (затвердженого постановою КабМін України від 20.03.2003 №305), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затвердженого наказом МОЗ України від 24.03.2016 №234),  чинними програмами розвитку дитини дошкільного віку,  листа Міністерства освіти і науки України від 02.07.2019 № 1/9 - 419 «Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2019-2020 навчальному році» та виходячи з аналізу освітньо - виховної методичної роботи у 2018 – 2019 навчальному році, ураховуючи досягнення й перспективи розвитку педагогічний колектив пріоритетними напрямами освітньої діяльності вважає збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, в тому числі, з особливими потребами, актуалізацію питань безпеки життєдіяльності дошкільників, популяризацію обов’язкової дошкільної освіти для дітей 5-ти річного віку та визначає основні завдання на 2019 – 2020 навчальний рік.

1. Удосконалювати роботу з розвитку звязного мовлення на заняттях та у повсякденному житті через різні види дитячого театру.

2. Продовжити вдосконалювати систему взаємодії дошкільників з природним оточенням через пошуково-дослідницьку діяльність.

3.Продовжити роботу по формуванню у дітей з особливими потребами комунікативної компетентності в різних видах діяльності, з метою їх активної позитивної соціалізації.